Lidmaatschap | Adhésion 2021

This list includes members who have completed their online registration.
Deze lijst bevat leden die hun online registratie hebben voltooid.
Cette liste reprend les membres ayant remplis leur inscription en ligne

BEL1210 - Alexander De Bie (RBSC)
NED-3198 - Alexander Klinkenberg (KNZ&RV)
BEL1182 - Alexandre Frissen (RCNV)
BEL1176 - Anders Bultynck (WOS)
BEL1193 - Antonia Van den Bergh (WOS)
BEL1151 - Berend Robbrecht (RBSC)
BEL1209 - Boris De Wilde (VVW Spuikom (I/O))
BEL1224 - Boy Standaert (RBSC)
BEL1214 - Cédric D'hondt (RYCB)
BEL1242 - Charlotte Nijs (VVW Galgenweel)
BEL1085 - Clara Muylle (RBSC)
BEL-1216 - Clément Boedt (CVD)
BEL1069 - Dajo Van Coillie (RBSC)
BEL1190 - Edgar Verswyvel (RBSC)
BEL3160 - Edouard Montoisy (RNCV)
BEL1223 - Emile Meert (NWV Berlare)
BEL1051 - Emile Verschooten (VVW Galgenweel)
BEL1219 - Emmanuel Lagrange (BRYC)
BEL1167 - Eric Bonhomme (RCNV)
BEL1241 - Florian Prins (VVW Galgenweel)
BEL1185 - Floris Boone (RBSC)
BEL1121 - Gil Baeten (RBSC)
BEL1103 - Guillaume de Hollain (RBSC)
BEL1253 - Hannelien Borghijs (KLYC-KYCN)
BEL1217 - Henri Lagrange (BRYC)
BEL1178 - Jasper Dewulf (VVW Spuikom (I/O))
BEL1138 - Jolien Dewulf (VVW Spuikom (I/O))
BEL 1095 - Jonas Denys (RBSC Heusden)
BEL1212 - Justine Van de Voorde-Van Bocxlaer (RBSC)
BEL1213 - Juul Buys (NWV Berlare)
BEL999 - Kato De Cock (WOS)
BEL1195 - Kiran Baert (VVW Galgenweel)
BEL1092 - Kornèl Baert (VVW Spuikom (I/O))
BEL1184 - Léon Corbiau (RYCB)
BEL-1243 - Lia-Gabriela Vandenberghe (VVW Galgenweel)
BEL1226 - Lotte Meynen (WSKLuM)
BEL 1157 - Lucas Stassen (BRYC)
BEL 1131 - Mats De Bruyne (VVW Galgenweel)
BEL1133 - Matteo De Castro (RBSC)
BEL1251 - Matthias Weverbergh (VVW Galgenweel)
BEL1144 - Matthijs Lenaerts (NWV Berlare)
BEL1152 - Maud De Bie (RBSC)
BEL1009 - Maurice de Beukelaar (RBSC)
BEL1011 - Maurice Du Four (RBSC)
BEL1192 - Maxime Delhaye (WOS-GYC)
BEL1135 - Maxime Van Acker (RBSC)
BEL1174 - Michiel De Pelsmaeker (NWV Berlare)
BEL1225 - Nele Hofmans (VVW Galgenweel)
BEL 1218 - Nicolas Stassen (BRYC)
BEL906 - Nina Litjens (RBSC)
BEL1183 - Otto Hoens (RBSC)
BEL 1215 - Quentin Van Damme (Royal Yachting Club Ittre)
BEL1187 - Quinten Opstaele (NWV)
BEL1046 - Remy Maris (NWV)
BEL1252 - Sander Borghijs (KLYC-KYCN)
BEL1254 - Sara Celis (ZSC Broechem)
BEL1211 - Sebastien Van de Voorde-Van Bocxlaer (RBSC)
BEL967 - Susanna Robbrecht (RBSC)
BEL1122 - Sybren Lefever (RBSC)
BEL1257 - Thomas Cantillon (VVW Galgenweel)
BEL1186 - Thorvald Sergeys (RBSC)
BEL1200 - Vic Rossel (Optisharks – VVW Spuikom (I/O))
BEL1250 - Victor Meert (NWV Berlare)
BEL 1073 - Warre Van Hoeymissen (VVW Inside/Outside Oostende (“Optishark”))
BEL1080 - Zoé Delhaye (WOS-GYC)