Lidmaatschap | Adhésion 2021

This list includes members who have completed their online registration

Deze lijst bevat leden die hun online registratie hebben voltooid

Cette liste reprend les membres ayant remplis leur inscription en ligne

BEL1092 - Kornèl Baert (VVW Spuikom (I/O))
BEL1121 - Gil Baeten (RBSC)
BEL1167 - Hugo Bonhomme (RCNV)
BEL1185 - Floris Boone (RBSC)
BEL1253 - Hannelien Borghijs (KLYC-KYCN)
BEL1252 - Sander Borghijs (KLYC-KYCN)
BEL1176 - Anders Bultynck (WOS)
BEL1213 - Juul Buys (NWV Berlare)
BEL1254 - Sara Celis (ZSC Broechem)
BEL1184 - Léon Corbiau (RYCB)
BEL1214 - Cédric D'hondt (RYCB)
BEL1009 - Maurice de Beukelaar (RBSC)
BEL1210 - Alexander De Bie (RBSC)
BEL1152 - Maud De Bie (RBSC)
BEL 1131 - Mats De Bruyne (VVW Galgenweel)
BEL1133 - Matteo De Castro (RBSC)
BEL1103 - Guillaume de Hollain (RBSC)
BEL1174 - Michiel De Pelsmaeker (NWV Berlare)
BEL1209 - Boris De Wilde (VVW Spuikom (I/O))
BEL1192 - Maxime Delhaye (WOS-GYC)
BEL1080 - Zoé Delhaye (WOS-GYC)
BEL1095 - Jonas Denys (RBSC)
BEL1178 - Jasper Dewulf (VVW Spuikom (I/O))
BEL1138 - Jolien Dewulf (VVW Spuikom (I/O))
BEL1011 - Maurice Du Four (RBSC)
BEL1182 - Alexandre Frissen (RCNV)
BEL1183 - Otto Hoens (RBSC)
BEL1225 - Nele Hofmans (VVW Galgenweel)
BEL1122 - Sybren Lefever (RBSC)
BEL1144 - Matthijs Lenaerts (NWV Berlare)
BEL906 - Nina Litjens (RBSC)
BEL1046 - Remy Maris (NWV)
BEL1223 - Emile Meert (NWV Berlare)
BEL1250 - Victor Meert (NWV Berlare)
BEL1226 - Lotte Meynen (WSKLuM)
BEL3160 - Edouard Montoisy (RNCV)
BEL1085 - Clara Muylle (RBSC)
BEL1187 - Quinten Opstaele (NWV)
BEL1151 - Berend Robbrecht (RBSC)
BEL967 - Susanna Robbrecht (RBSC)
BEL1200 - Vic Rossel (Optisharks – VVW Spuikom (I/O))
BEL1186 - Thorvald Sergeys (RBSC)
BEL1224 - Boy Standaert (RBSC)
BEL1135 - Maxime Van Acker (RBSC)
BEL1069 - Dajo Van Coillie (RBSC)
BEL1212 - Justine Van de Voorde-Van Bocxlaer (RBSC)
BEL1211 - Sebastien Van de Voorde-Van Bocxlaer (RBSC)
BEL1193 - Antonia Van den Bergh (WOS)
BEL1073 - Warre Van Hoeymissen (VVW Spuikom (I/O))
BEL1243 - Lia-Gabriela Vandenberghe (VVW Galgenweel)
BEL1051 - Emile Verschooten (VVW Galgenweel)
BEL1190 - Edgar Verswyvel (RBSC)
BEL1251 - Matthias Weverbergh (VVW Galgenweel)